Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR 2006

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Pasuri tė paluajtshme
1) Pronar me 100% i njė shtėpie banimi me sip. 78 m2, pėrfituar me privatizim nė vitin 1994, 530 000 lekė.
2) Shtesė pasurie nė vititn 2007 duke Prenotuar dhe Paguar pėr apartament me sip. 92 m2 nė Tiranė, 41 000 euro, likujduar me kėste deri mė 02.04.2008.
Likuiditete (Depozita, Cash, Llogari rrjedhėse, Debi-Kredi, Karta krediti/debiti)
1) Depozitė bankare, 4 100 000 lekė, me tė ardhura nga paga, pjesa takuese 12%, tėrhequr total vlera nė Korrik 2007 pėr likujdim banese.
2) Gjendje para kesh, 1 500 000 lekė.
Automjete
Sende me vlerė
Tituj Financiarė (Bono thesari, obligacione, letra me vlerė, fonde sigurie, aksione nė bursė, shėrbime financiare tė parapaguara)
Dhurata
Tė tjera

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 1 183 015 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga dhe shpėrblime, 1 909 759 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjera
1) Gjendje para kesh, shtuar me 300 000 lekė.
2) Bashkėshortja, shtuar mė 14.04.2015 depozitė bankare, me 1 000 000 lekė, me kursime dhe interesa bankare nga depozita e mėparshme.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka